Naše společnost se zaměřuje na výškové práce. Mezi naše hlavní činnosti patří montáže všech typů střešních světlíků, rekonstrukce/sanace již nevyhovujících světlíků, demontáž střešního pláště a plochých střech, demolice, správa a údržba budov a doplňkově kácení stromů.

Profesní zkušenosti v oboru rozvíjíme již od roku 2002.

V roce 2013 jsme založili společnost Strong Department s.r.o., abychom našim zákazníkům a obchodním partnerům zajistili co nejkomplexnější a profesionální služby.

Našim cílem je navazovat obchodní partnerství , které vedou k oboustranné spokojenosti a dlouhodobé spolupráci.


AKTUALITY


Aktuální situace

Datum: 3. 7. 2020

I v letošním roce, navzdory korona virové pandemii a následné nedobrovolné karanténě, pokračují projekty na montáže střešních světlíků. Máme letos za sebou již celou řadu zajímavých zakázek, jak na demontáže starých, již technicky nevyhovujících střešních světlíků, tak novostaveb. Těšíme se na další montáže, které nás čekají.

Odborné prořezávání a ošetřování stromů

Datum: 26. 9. 2016

Velké suché větve představují riziko pádu a mohou tak ohrozit váš dům nebo bezpečnost osob či aut pohybujících se v blízkosti takovýchto stromů. Mezi další typy ošetřování stromů patří zdravotní zásah v koruně. Při tomto úkonu odstraníme nevhodně rostoucí odumírající větvě a ošetříme poranění stromu, nebo předchozí nesprávně provedené řezy.

Potřebujete provést nátěr kovové konstrukce?

Datum: 12. 9. 2016

Nátěry kovových konstrukcí je potřeba provádět pravidelně. Nejčastěji každých 10-20 let. Nátěry kovové konstrukce se většinou provádí ve výškách a ne každý má na takovouto náročnou práci dostatečné vybavení.

Montáže střešních světlíků a reklam

Datum: 26. 8. 2016

Naše firma realizuje montáže střešních světlíků, rekonstrukce střešních světlíků, montáže reklam, demontáže konstrukcí i demolice. V těchto odvětvích jsme nasbírali celou řadu zkušeností u nás i v zahraničí a můžete si být jisti, že tyto práce Vám provedeme opravdu kvalitně.